Targi - wiele możliwości

CZTERY PORY ROKU W SIODLE – projekt konnych wędrówek bocznymi ścieżkami Polski, Europy, Świata

 

jackowski13  jackowski4

 

Serdecznie zapraszamy na opowieść

o konnych wędrówek bocznymi ścieżkami Polski, Europy, Świata

26 listopada

godzina 13.45

sala konferencyjna D na terenie hali wystawienniczejProjekt „Cztery Pory Roku w Siodle” trudno opisać jednym zdaniem – jest to po prostu swobodna opowieść o narodzinach i realizacji marzenia, które pojawiło się w dzieciństwie, przetrwało w uśpieniu przez kilkanaście lat i nagle eksplodowało. Konie i podróże intrygowały mnie od zawsze. Niestety przez wiele lat nie miałem możliwości realizowania mojej pasji – do czasu, do dnia kiedy porzuciłem wygodną pozorną stabilizację i zacząłem spełniać własne pomysły. Wędruję z końmi po Polsce, Europie, Azji, niezależnie od pory roku i pogody. Wędruję sam, z Rodziną, z Przyjaciółmi i grupami przypadkowych ludzi. Jura, Pustynia Błędowska, Karpaty, Gruzja, Azerbejdżan, Iran, Azja Centralna itd... Kolejne destynacje w planach - spokojnie, wystarczy do późnej starości.
Opowiem o moich podróżach, przygodach, doświadczeniach, odwiedzonych krajach, spotkanych ludziach i o planach na przyszłość (a plany są mocno zakręcone – bądź co bądź wchodzę w kryzys wieku średniego…). Więcej o mnie, moich podróżach i najbliższych planach na www.nomadiclife.eu

jackowski1 jackowski5

Jacek Jasiński – rocznik '73, z wykształcenia architekt i archeolog, z zamiłowania koniarz i podróżnik. Od lat, czasem samotnie a czasem z żoną i dzieciakami, włóczy się bocznymi drogami wielu krajów Europy i Azji. Hoduje konie rasy kabardyńskiej, którym poświęca każdą wolna chwilę między podróżami.
Praca: wszystko poza architekturą i archeologią... Projekty autorskie „Nomadic Life” i „Cztery Pory Roku w Siodle”
Lubi: miejsca mało turystyczne, robić wszystko „po swojemu”, wyzwania – a najbardziej trudne wyprawy - piesze, rowerowe, autostopem, jachtem, kajakiem, 4x4, ale w szczególności wędrówki konne
Nie lubi: siedzenia w domu, tłumu turystów, komercji, telewizji, polityki, jazdy samochodem po Krakowie, zebrań wspólnoty mieszkaniowej, a najbardziej jak mu ktoś mówi: „wszyscy ludzie tak robią, a ty zawsze inaczej...”
Pasja: praca z końmi, wędrówka, projektowanie i realizacja marzeń...

jackowski2  jackowski3

jackowski10  jackowski14

 

Serdecznie zapraszamy :)

 

UWAGA: We wszystkich wydarzeniach towarzyszących targom można uczestniczyć po dokonaniu rejestracji na miejscu lub on-line  ttwarsaw.pl/rejestracja-online. Rejestracja on-line zwalnia z opłaty za bilet wstępu na targi.

Informacje praktyczne

 


 


PATRONAT HONOROWY

 

Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki
Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego
Ireneusz Raś, Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki 

 


PATRONAT

Marek Olszewski, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej
Paweł Niewiadomski, Prezes Polskiej Izby Turystyki


Partnerzy i Patroni – Zobacz wyszystkich
  • WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:
  • PIT
  • POT
  • WOT
  • PATRONAT PRASY BRANŻOWEJ:
  • wiadomosci_turystyczne
  • PARTNER BRANŻOWY:
  • rynek turystyczny