Kontakt

Kontakt

Miejsce odbywania się targów



Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

ul. Marsa 56C
02-242 Warszawa

 

 

 

Siedziba biura



MT Targi Polska SA

ul. Jordanowska 12

04-204 Warszawa

 

tel. 22 529 39 00/50
faks: 22 529 39 30                    

e-mail: recepcja@mttargi.pl
www.mttargi.pl

 

 

mt

Kontakt dla zwiedzających

Recepcja
tel.: 22 529 39 00 , 529 39 50

 


Kontakt dla wystawców

 

Renata Frydrykiewicz
Koordynator Zespołów Projektowych

tel.:  + 48 22 529 39 18

kom.: + 48 668 041 054
e-mail: rfrydrykiewicz@mttargi.pl

Ewelina Świtaj
Specjalista ds. sprzedaży

tel.:  + 48 22 529 39 47
kom.: + 48 539 912 056

e-mail: eswitaj@mttargi.pl

 

Sylwia Opala 

Specjalista ds. sprzedaży 

tel.: +48 22 529 39 86 

kom.: + 48 606 601 297 

e-mail: sopala@mttargi.pl 

 


Marketing

Ewa Prochowicz

Kierownik działu promocji i komunikacji

tel.: +48 22 529 39 26

e-mail: eprochowicz@mttargi.pl


Dział PR

Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations,

agnieszka@lawendapr.com, tel. 601 99 10 89

Joanna Kuźma, Lawenda Public Relations,

joanna@lawendapr.com, tel. 502 096 072

Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu i eventów, MT Targi Polska,

eprochowicz@mttargi.pl, tel. 22 529 39 26

 


 

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Agencja Practum Consulting

  • Kinga Szkutnik, tel.: 0 609 88 44 80, e-mail: kinga.szkutnik@practum.pl

  • Iwona Wiącek, tel.: 0 666 30 30 06, e-mail: iwona.wiacek@practum.pl

  • Anna Omelańska, tel.: 0 666 36 61 88, e-mail: anna.omelanska@practum.pl

Informacje praktyczne

 


 


PATRONAT HONOROWY

Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki
Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego


PATRONAT

Marek Olszewski, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej
Paweł Niewiadomski, Prezes Polskiej Izby Turystyki


Partnerzy i Patroni – Zobacz wyszystkich
  • WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:
  • PIT
  • POT
  • WOT
  • PATRONAT PRASY BRANŻOWEJ:
  • wiadomosci_turystyczne
  • PARTNER BRANŻOWY:
  • rynek turystyczny